Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Let’s Speak Together: Speaking Club

25 Nisan, 2021 / 21:00 - 22:00

speaking club

LET’S SPEAK TOGETHER! ?

Beraber konuşarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz! Konseptimiz aynı fakat bu sefer Sakarya Üniversitesi bünyesinde yer alan Uluslararası İlişkiler Topluluğu ile birlikte gerçekleştireceğimiz harika bir sohbet bizleri bekliyor! Bol bol sohbet ederken hem yeni insanlarla tanışıp hem de İngilizce’ye olan ön yargımızdan bir adım daha uzaklaşacağız. Farklı konulara farklı açılardan bakıp bir de farklı bir dilde kendimizi anlatınca inanılmaz eğlenceli anların ortaya çıktığını daha önceki etkinliklerimizde de hep beraber deneyimlemiştik. Eğlenmek ve aynı zamanda da öğrenmek istiyorsanız yapacağınız şey belli. O zaman neyi bekliyorsunuz, biz yerinizi ayırdık! Sadece kayıt olmanız yeterli. ?

Etkinliğimiz için saat 21.00’da kimselere söz vermeyin! Anlatacak çok şeyimiz var. ?️?
? 25 Nisan Pazar
⏰ 21.00
? ZOOM Meeting

? ZOOM üzerinden gerçekleşecek olan etkinliğimizde sende yerini almak istiyorsan buraya tıklayarak kayıt formunu doldurman yeterli. ??


LET’S SPEAK TOGETHER!?

We continue to improve ourselves by talking together! Our concept is the same, but this time we will have a barely conversation with the International Relations Community within Sakarya University! While we chat a lot, we will meet new people and move one step further from our prejudice towards English. We have all experienced together in our previous events that incredible fun moments emerge when we look at different subjects from different angles and express ourselves in a different language. If you want to have fun and learn at the same time, what you will do is obvious. Then what are you waiting for, we reserved your place! You just need to register.?

Do not promise anyone for our event at 21:00! We have a lot to tell. ?️?
? April 25, Sunday
⏰ 9.00 PM
? ZOOM Meeting

? If you want to take your place in our event that will take place on ZOOM, just click here and fill in the registration form.??

Detaylar

Tarih:
25 Nisan, 2021
Saat:
21:00 - 22:00
Website:
https://forms.gle/5TfWYu6qdsMHatkh9

Mekan

Zoom Meeting