FİGSahne

 • #FİGSahne ‘Sahne Sırası Bizde’

  SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi Prof. Dr. Nevzat Kor Salonunda gerçekleşen konsere, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan Kent Orkestrası konuk oldu. Müzikseverlerin ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği konserde, sevilen eserler seslendirildi.

  Devamını Oku »
 • #FİGSahne ‘Sen Anlat ki Canlansın’

  Fikir ile Gelecek Öğrenci Topluluğumuzun düzenlediği ve Tiyatro Suretler ekibinin sahnelediği ‘Sen Anlat ki Canlansın’ adlı doğaçlama tiyatro etkinliğimiz gerçekleştirildi. ‘Tiyatro gönüller arasında bir bağ kurar’ Tiyatro Suretler ekibinin yönetmeni etkinlik öncesinde ‘Tiyatroya ve sahne sanatlarını üniversitemizde sahneleyen, bunu talep eden Fikir ile Gelecek Öğrenci Topluluğu’na teşekkür ediyoruz.” diyerek etkinliğin açılışını yaptı. Üniversite öğrencilerinin ve izleyicilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinliğimiz büyük beğeni ve takdir topladı.

  Devamını Oku »
 • #FİGSahne ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel pandomim ve tiyatro gösterisini içeren sahne sanatları etkinliğimiz yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Etkinlikte “Susuyorum Duyuyor Musun?” isimli kadın ve dünya temalı pandomim gösterisi ile Sakarya Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Arka Plan Sinema Akademisi tarafından sergilenen “Nasıl Bir Tane İstersin?” adlı kadın erkek ilişkilerini konu alan tiyatro gösterisi büyük bir ilgiyle izlendi.

  Devamını Oku »
Başa dön tuşu