FİGLive

Hakan Bilgin ile #FİGLive Youtube’a Dair

#FİGLive Youtube’a Dair etkinliği kapsamında düzenlediğimiz Instagram canlı yayınında bizlere Sevgili Hakan Bilgin eşlik etti. Moderatörlüğünü Gaye Kara’nın yaptığı canlı yayın 18:00’da başladı ve yaklaşık 46 kişi katıldı. Sohbet tadında ilerleyen akışla, hem Hakan Bilgin’i daha yakından tanıdık hem de kendi Youtube kanalı olan “Mekanın Sahibine Geldik” hakkında bilgiler edindik.

Hakan Bilgin, “Hepimiz dünyada bir taneyiz, başka bir insan olarak gözükmeye çalışmamalıyız.” sözüyle, en başta farklılıklarımızı ve kendimizi sevmemiz gerektiğini, kendi özümüzü kaybetmeyip, dünyada bir tane olarak, değerimizin farkında olmamıza vurgu yaptı. Ayrıca Hakan Bilgin için hazırladığımız oyunlarla yayınımız daha da eğlenceli hâle geldi.

Hakan Bilgin’le gerçekleştirdiğimiz hem eğlenceli hem de ilham veren sohbeti tekrar izlemek isteyenler veya yayını kaçıranlar için canlı yayının tekrarı @fikirilegelecek Instagram hesabında yayında.

Biz #FIGLive Youtube’a Dair etkinliğinden çok zevk aldık. En kısa sürede yeni bir #FİGLive etkinliğinde yepyeni isimler ile buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

“Gelecek, Fikir ile Gelecek!”

Canlı yayınımızın tamamını izlemek için 👇🏼

Başa dön tuşu