BizimleGelecek

Kızılay Haftası’nda Oryantasyon Eğitimini Tamamladık

Fikir ile Gelecek olarak online dönemde de verimli ve özverili çalışmaya gayret gösteriyoruz. 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasındaki Kızılay Haftası’nı da en verimli şekilde gerçekleştirmek üzere Genç Kızılay Bartın Üniversiteler Başkanı Semanur Yılmaz, Genç Kızılay Bartın Eğitim Birimi Başkanı Aygün Nur Özcan ve Genç Kızılay Bartın Üniversitesi Eğitim Birimi Başkanı Abdurrezzak Simra’nın katılımları ile Kızılay Oryantasyon Eğitimi’ni gerçekleştirdik.

Eğitimde başlıca; Uluslararası Kızılay Kızılhaç Hareketi tarihçesi ve bileşenleri, Türk Kızılay ve Genç Kızılay’ın tarihçesi, organizasyon yapısı ve faaliyet alanlarına değinildi.

Etkinliğimiz Zoom programı üzerinden iki oturum olarak gerçekleştirildi. Oturum, Genç Kızılay Bartın Üniversiteler Başkanı Semanur Yılmaz’ın konuşması ile başlayıp ardından Genç Kızılay Bartın Eğitim Birimi Başkanı Aygün Nur Özcan’ın konuşması ile devam etti. Son oturumda ise Genç Kızılay Bartın Üniversitesi Eğitim Birimi Başkanı Abdurrezzak Simra’nın konuşması ile dinleyici arkadaşlarımızın sorularına yer verildi. Tüm konuklarımıza, dinleyicilerimize ve görev alan üyelerimize Fikir ile Gelecek ailesi olarak teşekkür ederiz.

Başa dön tuşu