BizimleGelecek

Liderlik Söyleşisi ve Stres Yönetimi Eğitimi Aldık

Uzaktan eğitim döneminde de verimli ve özverili çalışmaya gayret gösteriyoruz. 15 Kasım tarihinde verimli bir etkinlik gerçekleştirmek üzere, önce Aile Danışmanı / Sosyolog Ayça Özdemir’in Stres Yönetimi eğitimi ve akabinde Kurucu / Danışman Mehmet Yıldırım Özel’in Liderlik ve Takımdaşlık Söyleşisini gerçekleştirdik.

Etkinliğimiz Zoom programı üzerinden üç oturum olarak gerçekleştirildi. İlk oturum, Aile Danışmanı / Sosyolog Ayça Özdemir’in kendinden bahsetmesiyle başlayıp daha sonra stres yönetimi eğitimi sunumu ile devam ederek tamamlandı. İkinci oturumda ise Özdemir, dinleyicilerin sorularını cevaplayarak devam etti.

Sonrasında Kurucu / Danışman Mehmet Yıldırım Özel’in katılımıyla devam eden oturumda, ilk olarak kendinden bahseden Özel, Liderlik ve Takımdaşlık Söyleşisini gerçekleştirdi. Son oturumda ise Kurucu / Danışman Mehmet Yıldırım Özel, dinleyicilerimizin sorularına cevap vererek devam etti. Tüm konuklarımıza, dinleyicilerimize ve görev alan üyelerimize Fikir ile Gelecek ailesi olarak teşekkür ederiz.

fikir ile gelecek, stres yönetimi eğitimi ve liderlik

Başa dön tuşu