BizimleGelecek

Uğur Durak’tan 4 Anlaşma Eğitimi Aldık

13 Aralık tarihinde Sayın Uğur Durak‘ın yol gösterimi ile Toltek Bilgelik Öğretileri kitabında da yer alan “4 Anlaşma” konusunda bir eğitim gerçekleştirdik.

Eğitimimiz Zoom Meeting üzerinden tek oturum olarak 78 kişinin katılımı ile 93 dakika sürdü. Tamamı interaktif olan eğitimimizde Sayın Uğur Durak – artık Uğur abimiz- öncelikle bizimle tanıştı. Tanışmanın ardından eğitim sunumuna geçti. Yaklaşık 40 dakikalık sunumun ardından soru-cevap bölümü yaptı. Sorularımızı canlandırma metodu ile cevapladı. Bize bu konuda yardımcı olan Emre, İbrahim, Kübra ve Sena’ya ayrıca teşekkür ederiz. Biz bu eğitimden çok keyif aldık. Uğur abimizi en kısa zamanda kampüsümüzde de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Uğur abimiz yayını kapatmadan önce bize bizden bir ricada bulundu ve ben de bunu sizler aktarmaktan gurur duyuyorum:

“BUGÜN BAŞLANGIÇ OLSUN VE YOLUNUZ AÇIK OLSUN.” Not: Eğitimde bize katılamayanlar için “Hedef Tutulması” YouTube hesabında eğitimimiz yayınlanmıştır.

13 Aralık tarihinde Sayın Uğur Durak’ın yol gösterimi ile Toltek Bilgelik Öğretileri kitabında da yer alan “4 Anlaşma” konusunda bir eğitim gerçekleştirdik.

Eğitimimiz Zoom Meeting üzerinden tek oturum olarak 78 kişinin katılımı ile 93 dakika sürdü. Tamamı interaktif olan eğitimimizde Sayın Uğur Durak – artık Uğur abimiz- öncelikle bizimle tanıştı. Tanışmanın ardından eğitim sunumuna geçti. Yaklaşık 40 dakikalık sunumun ardından soru-cevap bölümü yaptı. Sorularımızı canlandırma metodu ile cevapladı. Bize bu konuda yardımcı olan Emre, İbrahim, Kübra ve Sena’ya ayrıca teşekkür ederiz. Biz bu eğitimden çok keyif aldık. Uğur abimizi en kısa zamanda kampüsümüzde de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Uğur abimiz yayını kapatmadan önce bize bizden bir ricada bulundu ve ben de bunu sizler aktarmaktan gurur duyuyorum: “BUGÜN BAŞLANGIÇ OLSUN VE YOLUNUZ AÇIK OLSUN.”

Eğitimde bize katılamayanlar için “Hedef Tutulması” YouTube hesabında eğitimimiz yayınlanmıştır.

Başa dön tuşu
Kapalı